Vi er rådgivere med høje ambitioner på dine vegne.

I FRIDAY har vi kun de bedste rådgivere. Rådgivere, der kan gøre præcis den forskel, kunden betaler for i tid og penge. Rådgivere, der hviler i både egen faglighed og i sig selv. Rådgivere med høje ambitioner på dine og egne vegne. Og ikke mindst mennesker, der vil verden og hinanden det godt.

Alle
Partnere
Ledelse

Adrian Amhild

Mediegrafikerelev

E: adrian@fday.dk

Anja Hellberg

Partner

E: anja@fday.dk
T: +45 2858 8076

Camilla Graabek

Grafisk Designer, Webdesigner

E: camilla@fday.dk
T: +45 2225 0511

Clara Rohde Andersen

Researcher

E: clara@fday.dk

Claus Dithmer

Seniorrådgiver

E: dithmer@fday.dk
T: +45 2222 7454

Emilie Pilsgaard

Seniorrådgiver

E: emilie@fday.dk
T: +45 53616116

Emma Stampe Fogh

Kommunikationsrådgiver

E: emma@fday.dk
T: +45 2273 3937

Jacob Godtkjær

Partner

E: godtkjaer@fday.dk
T: +45 3170 1074

Karsten Keinicke

Seniorrådgiver

E: karsten@fday.dk
T: +45 6083 0230

Katrine Munkeholm

Kommunikationskonsulent

E: katrine@fday.dk
T: +45 28 29 76 32

Lars Bo Kirk

Partner

E: lars@fday.dk
T: +45 4054 4340

Lars Emil Teglbjerg

Art Director

E: larsemil@fday.dk
T: +45 2492 2343

Lars Pedersen

Kreativ chef, Partner

E: pedersen@fday.dk
T: +45 2089 1183

Linea Eisenberg

Grafisk Designer

E: linea@fday.dk
T: +45 4226 2563

Lone Elmehøj Jensen

Feel good manager, Grafiker

E: lone@fday.dk
T: +45 4071 9189

Mads Haukrogh

Partner

E: mads@fday.dk
T: +45 2533 3736

Malene October

Kommunikationsrådgiver

E: malene@fday.dk
T: +45 2871 4210

Martin Lyder

Digital konceptudvikler

E: martin@fday.dk
T: +45 93601153

Max Madsen

Visuel historiefortæller

E: max@fday.dk
T: +45 2991 2795

Mikael Baden

Adm. Direktør, Partner

E: mikael@fday.dk
T: +45 2826 9820

Omar Ahmed

Bogholderi

E: omar@fday.dk
T: 3116 0606

Pernille Helledie Isaksen

Kommunikationsrådgiver

E: pernille@fday.dk
T: 2677 4086

Ronja Kaadt Trandum

Journalistpraktikant

E: ronja@fday.dk
T: +45 4040 2101

Sune Bjørnvig

Partner

E: sune@fday.dk
T: +45 2624 7428

Søren Skafte Overgaard

Partner

E: skafte@fday.dk
T: +45 2687 1355

Thomas Flensted-Jensen

Visuel historiefortæller

E: thomas@fday.dk
T: +45 2244 2067

Tobias Mølgaard Sørensen

Kommunikationskonsulent

E: tobias@fday.dk
T: +45 2782 8469

Trine Ploug

Projektleder

E: trine@fday.dk
T: +45 4088 8155